Tynki maszynowe
- to nasza specjalność

Referencje

Hania G., 23 maja 2020

Solidna, rzetelna firma budowlana MP-BUD z Pszowa wykonała tynki w całym naszym nowym domu. Prace wykonano profesjonalnie, ściany gładkie, nie wymagające już gładzi. Dokładnie zabezpieczono okna i elementy budowy przed zabrudzeniem (wszystko sprzątane na bieżąco). Kontakt z szefem firmy bardzo dobry, odbiera każde połączenie. Firma godna polecenia w 100%. Firmę tę też mi polecono.

Barbara J., Czyżowice, 16 lutego 2014

Z firmą MP-BUD współpracuję już po raz trzeci. Jest to firma godna zaufania, profesjonalnie podchodzi do swoich zadań. Firmę tę cechuje szybkość wykonywanych usług, a ponadto wysoka ich jakość i atrakcyjna cena. Terminy są dotrzymywane zgodnie z umową. Bez problemu można tę firmę polecić jako wykonawcę oferowanych przez nich usług. Pozdrawiam i polecam.

Marcin K., Pszów, 29 listopada 2013

Firma mp-bud wykończyła praktycznie cały nasz dom. Wykonała bardzo ładnie wygładzone tynki cementowo-wapienne, dociepliła poddasze i zabudowała poddasze w płytach gipsowych. Kafelki i panele też położyli. Łazienki zrobili na gotowo, a na koniec wszystko pomalowali. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim ich usługi. Na wiosnę jeszcze ocieplą elewacje i położą tynk. Po co brać kilka firm, jak jedna konkretna i sprawdzona może zrobić większość prac. Pozdrawiam Marcin
Po więcej referencji zapraszamy na oferteo > > >

Współpraca z nami

dlatego że:

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywanych pracach a biorąc udział w szkoleniach cały czas podnosimy swoje kwalifikacje.
Kolejnym z powodów jest jakość wykonanych przez nas prac oraz nasza terminowość.

Dla Klienta 100%

satysfakcji gwarantowane

Ponieważ każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się wykonać naszą pracę tak aby wszyscy byli zadowoleni i polecali naszą firmę swoim znajomym.
Klient zamawiający nasze usługi z odpowiednim wyprzedzeniem może byc pewny że zaczniemy i zakonczymy prace w umówionym terminie.